چاپ و پخش تراکت تبلیغاتی در رشت

کانون تبلیغاتی رسالت

اولین و تنها مرکز چاپ ، پخش و توزیع تخصصی تراکت ، کاتالوگ ، بروشور ، پوستر

  با سابقه 5ساله  در شهر رشت و کل استان گیلان  می باشد .

 

 چاپ هر 1000 عدد تراکت 80 گرمی سیاه سفید تک رو فقط 22 هزار تومان

چاپ هر 5000 عدد تراکت رنگی گلاسه 135 گرمی تک رو فقط  165 هزار تومان

چاپ هر 5000 عدد تراکت رنگی گلاسه 135 گرمی دو رو فقط 200 هزار تومان

 

در این مرکز خدمات چاپ و پخش  تراکت به صورت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد انجام می گردد

 

 شیوه های پخش تراکت در کانون تبلیغاتی رسالت  :

 

پخش ساعتی

در این روش تیراژ مورد نظر از کارفرما توسط نیرو گرفته می شود و بر حسب تعداد ساعات توافق گردیده در بازار هدف انتخاب شده از سوی مشتری توزیع میگردد.شایان ذکر است این روش به دلیل برداشته شدن دغدغه ی اصلی که همان تمام کردن تعداد تراکت ها می باشد مطلوب ترین روش پخش است که هیچ گونه هدر رفتی نخواهد داشت و چنانچه در ساعات مورد نظر تعدادی هر چند اندک تراکت باقی بماند به کارفرما عودت داده خواهد شد.

 

 پخش دانه ای : 

در این روش تیراژ مورد نظر از کارفرما توسط نیرو ها گرفته شود و بنا به منطقه انتخاب گردیده از سوی ایشان ، به شکل هدفمند پخش خواهد گردید. لازم به ذکر است که این روش

( پخش دانه ای ) معمولا در تیراژهای بالا صورت می گیرد.

 

پخش دستی :

 در این روش نیروی مورد نظر در مکانی ثابت ایستاده و اقدام به تحویل تراکت ها به عابرین می نماید.

 

چسابندن تراکت  با چسب کاغذی بر روی درب منازل

در این روش تراکت های تبلیغاتی توسط چسب کاغذی به درب منازل چسابنده می شود و علاوه بر خودنمایی بیشتر تراکت باز برخورد بهتری را برای مشتری به نمایش میگذارد ، همچنین تراکت های فوق به راحتی از درب منازل جدا گردیده و هیچ آسیبی به در نمی رساند .

 

 ✅پخش در مکانهای خاص: 

این مکانها شامل مدارس، حوزه های امتحانی، دانشگاهها، نمایشگاهها شهر رشت می باشد. در این روش معمولا نیروهایی با ظاهری متناسب با مکان های یاد شده انتخاب گردیده و در ساعات مقرر مکانهای هدف قرار می گیرند و اقدام به پخش می نمایند.

 

پخش کاتالوگ و مجلات :

در این روش بسته به تعداد مجلات و کاتالوگ، تعدادی نیرو در نظر گرفته شده و به موازات آن نیز یک اتومبیل جهت در اختیار داشتن کل بار همراه با آنان اعزام می گردد. که در طول مسیر پخش مجلات و کاتالوگ ها را بسته به نیاز بین افراد در حال پخش، تزریق می کند. این مجلات و کاتالوگ ها در برج ها، آپارتمان های مسکونی و تجاری، ساختمانهای اداری شهر رشت  و...بسته به انتخاب مشتری، توزیع خواهند گردید.

 

 

تفاوت  کانون تبلیغاتی رسالت با دیگر نفرات غیر متخصص در این کار در چست ؟؟؟؟

 داشتن دفتر ثابت و مستقل جهت دریافت کار ، گفتگو و مشاوره تبلیغاتی

 (خعلی از نفرات بدون داشتن مغازه و مکان ثابت اقدام به دریافت کار می کنند و پخش درست و قابل قبولی  رو انجام نمیدن و شما نمیتونید به هیچ عنوان بهشون اعتماد کنید چون هویت(اصالت کاری) و مکان نامشخص و نامعلومی دارند)

 

✅نیروها موظف هستند به محض شروع کار و 15 دقیقه  قبل از پایان کار با کارفرما تماس تلفنی برقرار کرده و گزارش کار به صورت تصویری و یا متنی دهند. این گزارش کار شامل خیابانهای اصلی، فرعی، کوچه ها، روش نصب و....می باشد. 

بعد از برقراری تماس نیروها

( کل کار توسط مجموعه رسالت به مدت 1 ساعت گارانتی می شود

 و  کارفرما می تواند از تمامی مناطق و محل هایی که کار  پخش انجام شده بازدید نماید ،چناچه پخش  و توزیع مورد تایید کار فرما بوده هزینه آن اخذ و در صورت نارضایتی هزینه کار به صورت کامل برگشت داده خواهد شد ...

 

✅ چناچه در پایان ساعات مقرر گردیده، به عنوان مثال در پخش ساعتی  تعدادی تراکت باقی بماند عین تعداد به مشتری عودت خواهد گردید و به هیچ عنوان تراکت ها دور ریخته نخواهد شد.و یا در سفارش بعدی مشتری پخش خواهد گردید

 

برای دریافت لیست قیمت مرتبط با نیاز شما  و همچنین مشاوره رایگان تبلیغاتی کافیست با ما تماس حاصل فرمایید

01333834988

01333834781

09369512321

عسگری


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ليست صفحات
تعداد صفحات : 42